Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Rozrywka i rekreacja > Hobby i kolekcje

  PolishChess OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 24, 2021 01:48 - Hobby i kolekcje - Lublin
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Moje zainteresowanie to w szachy. Już od dziecka tata instruował mnie, w jaki sposób przesuwać określone pionki i wpajał mi zasady gry. Z czasem coraz efektywniej grałem, aż nadszedł czas, że uczeń odniósł zwycięstwo nad mistrzem. Jeśli i Ty kochasz tę grę, dam Ci rady, jak znaleźć dobry sklep z szachami.
Najlepiej jest samodzielnie zajrzeć do sklepu i przyjrzeć się konkretnym zestawom. Doskonale jest, gdy pionki poukładane są w pudełku, nie w torebce foliowej. Może to wpłynąć na ich wygląd, przede wszystkim, jeśli nie są zrobione z dobrej jakości materiału. Chociaż są gracze preferujący w materiałowych torebkach, które można wziąć ze sobą na właściwie każdą wyprawę. Pudełka bywają ciężkie. Jeśli chodzi o samą planszę, uważam, że wykonana z drewna to najstosowniejszy wybór. Robi wrażenie i jest naprawdę estetyczna. Natomiast figury powinny mieć pod spodem tkaninę, która zmniejsza ryzyko rys na planszy. Jeśli nie mamy w pobliżu sklepu, który sprzedaje szachy, można zdecydować się na internetowy sklep z szachami. Już od dziecka tata instruował mnie, w jaki sposób przesuwać określone pionki i wpajał mi zasady gry. Z czasem coraz efektywniej grałem, aż nadszedł czas, że uczeń odniósł zwycięstwo nad mistrzem. Jeśli i Ty kochasz tę grę, dam Ci rady, jak znaleźć dobry sklep z szachami.
Najlepiej jest samodzielnie zajrzeć do sklepu i przyjrzeć się konkretnym zestawom. Doskonale jest, gdy pionki poukładane są w pudełku, nie w torebce foliowej. Może to wpłynąć na ich wygląd, przede wszystkim, jeśli nie są zrobione z dobrej jakości materiału. Chociaż są gracze preferujący w materiałowych torebkach, które można wziąć ze sobą na właściwie każdą wyprawę. Pudełka bywają ciężkie. Jeśli chodzi o samą planszę, uważam,
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.