Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Pomocnik operatora/pakowacz OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 28, 2021 07:33 - Dam pracę - Jasin
4000.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Komfort pracy i satysfakcję ludzi tworzących nasz zespół przekuwamy na działania zmierzające do ciągłego doskonalenia nas oraz naszych usług. Dzięki takiemu podejściu od ponad 80 lat Deceuninck jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych na świecie. Innowacje, ekologia i design to filary naszej strategii, którą budują ludzie. Nasze osiągnięcia to suma pracy nas wszystkich – na wszystkich stanowiskach.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Pomocnik operatora/Pakowacz – zatrudnienie od stycznia 2020 r.
miejsce pracy: Swarzędz – Jasin
Praca w systemie III-zmianowym po 8 h lub w IV brygadach

Obowiązki:
• Praca przy linii produkcyjnej, kontrola jakościowa produktu,
• Przygotowanie kontenerów,
• Pakowanie produktu gotowego, etykietowanie, pakowanie profili,
• Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
• Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (po 8 h) lub IV brygadowym,
• Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie,

Oferujemy:
• Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę (do 4 000 zl brutto na okresie próbnym do 4250 po okresie próbnym) – zatrudnienie od zaraz
• Możliwość rozwoju i szkoleń
• Bogaty pakiet dodatkowych świadczeń (m.in. dofinansowanie wypoczynku, bony na Boże Narodzenie, dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna Medicover, karty Multisport, paczki dla dzieci, pikniki rodzinne, premia za polecenie pracownika, zapomogi losowe, dojazd z Gniezna i inne).

Zainteresowany? Prześlij do nas CV!

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu