Badanie osobowości - PERSO.IN

December 4, 2022 02:30 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Jaką masz osobowość?

Osobowość to nie jest wyraz zarezerwowany jedynie dla niewielkiej grupy psychologów. W końcu z jej przejawami stykamy się codziennie w kręgu prywatnym, jak i zawodowym. Im bardziej znasz siebie, tym sprawniej będziesz wystrzegał się zbędnych pomyłek. Rozumiejąc, kim się jest, można mądrze wybrać zawód. Dzięki temu ominiesz wypalenia i podniesiesz swoją efektywność. zrozumieć siebie można przy pomocy kwestionariusza osobowości.

PERSO.IN to inwentarz osobowości, który pomoże popatrzeć na siebie z innej perspektywy i na tej podstawie dokonywać świadomych decyzji. Całość składa się ze dokładnego kwestionariusza oraz kilku wersji raportów. W ten sposób możliwe jest dopasowanie produktu do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to obszerny opis osobowości. Zawiera on ponad 40 stron, dzięki którym zauważysz jakie posiadasz skłonności w takich obszarach, jak: stosunek do ludzi, otwartość na nowe doświadczenia, podejście do zobowiązań, podejmowanie aktywności i kontaktów z innymi oraz reagowanie na trudności. Co więcej, raport ten zawiera informacje o obszarach, w których się sprawdzisz, potencjalnych mocnych i słabych stronach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Dostępne są też Raporty Komunikacyjne dla grup, wykorzystywane przez certyfikowanych trenerów w procesach szkoleniowych.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to strona A4 przeznaczona dla zespołów i klientów indywidualnych. Dowiesz się z niego, co motywuje daną badanego, jakie lubi aktywności, co jest dla niego istotne, a jakich rzeczy lepiej unikać w kontakcie z nim.

Test stworzono w odniesieniu do wzoru Wielkiej Piątki. Jest on używany na wszystkich kontynentach dłużej niż 30 lat. Wykonując analizy i badania potwierdziliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie czekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.