Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 26, 2022 16:43 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Przetwarzamy zawodowe usługi rolnicze jak i dysponujemy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszelkie wytwarzane roboty a także usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy według wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem a także załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na uprawianiu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, przewoźników oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w granicach frachtu osób bądź rzeczy wehikułami, które są zaobserwowane na obrębie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi bądź rzeczy na otoczenie innego kraju lub ściąganie spoza granicy do Krajowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.