Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 19, 2022 23:41 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy wytrawne usługi agrarne oraz administrujemy obsługą domostw rolniczych.Na wszelkie produkowane prace jak i usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych prowadzących, przewoźników oraz wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w zakresie frachtu osób albo rzeczy pojazdami, które są zarejestrowane na okręgu Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi ewentualnie rzeczy na otoczenie innego kraju lub ściąganie zza granicy do Lokalny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.