CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Gniezna i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:26 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy wytrawne usługi agrarne oraz administrujemy obsługą domostw rolniczych.Na wszelkie produkowane prace jak i usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych prowadzących, przewoźników oraz wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w zakresie frachtu osób albo rzeczy pojazdami, które są zarejestrowane na okręgu Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi ewentualnie rzeczy na otoczenie innego kraju lub ściąganie zza granicy do Lokalny.
104639
Ogłoszeń
9
Nieruchomości
102
Miast
4612
Użytkowników
1073
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.